Oto co zyskasz, trenując ze mną indywidualnie

Statystyki są bezlitosne - prawie wszyscy wspinacze, którzy trenują, nabawią się w którymś momencie kontuzji. Warto wiedzieć co robić, aby kontuzja nie wyeliminowała Cię ze wspinania oraz jak odwlec moment jej powstania. Dzięki szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu treningów innych osób, wiem jakie ćwiczenia, intensywność i objętość wykorzystać w zaleconych przeze mnie treningach.
Poprzez aplikację na smartfona otrzymasz dokładnie rozpisany plan na tydzień lub miesiąc. Dowiesz się jaki sprzęt będzie Ci potrzebny. Dzięki opisom i filmom instruktażowym dokładnie poznasz wszystkie ćwiczenia, a jeśli nie będziesz mieć pewności, co do ich prawidłowego wykonania, wyślesz mi film nakręcony zgodnie z moimi zaleceniami.
Periodyzacja liniowa, blokowa, nieliniowa, albo inna hybryda? Chwytotablica rano, wieczorem, przed bulderami, czy na koniec treningu? Gdzie wcisnąć campus? A może na campus jeszcze dla Ciebie za wcześnie? Może lepiej popracować z żelazem? Jak długo restować pomiędzy ćwiczeniami i treningami? Nie każdy ma czas, żeby wgryzać się w teorie na temat metodologii treningu wspinaczkowego, więc najlepiej zdać się na osobę bardziej doświadczoną.
Messenger, whatsap lub email pozwolą na szybką komunikację pomiędzy nami. Potrzebujesz rozmowy telefonicznej? Nie ma problemu, umówimy się na konkretny czas.
Trenując ze mną, zostaniesz poprowadzony przy pomocy sprawdzonego systemu, rozwijanego od ponad pięciu lat. Założenia mojej metody wynikają nie tylko z doświadczeń treningowych, ale również z naukowych założeń. Ciągle doszkalam się pod kątem treningu motorycznego, aby móc zaproponować Ci metody nie tylko sprawdzone, ale również nowoczesne. Zapraszam do zapoznania się sukcesami moich podopiecznych

Prowadzenie Twojego treningu: etapy procesu

Poznaj poszczególne etapy prowadzące do sukcesu, zapoznaj się z procesem treningowym on-line.

Chcesz wiedzieć czy to działa? Zapoznaj się z opiniami moich podopiecznych

Michał 3
Henry
Łukasz
Michał 2
Michał
Gracjan
Krzysiek
Arek
Tomasz
Michał 4
previous arrow
next arrow

Wybierz swoją formę treningu

Pomagam na wiele sposobów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Chcesz wiedzieć czy to działa? Zapoznaj się z sukcesami moich podopiecznych

Często Zadawane Pytania

Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania

Tak, jednak jeśli jesteś osobą całkowicie początkującą, w ogóle nie powinieneś trenować.
Trening, a więc odpowiednio dobrane ćwiczenia specjalistyczne oraz progresja obciążenia, jest przeznaczony dla osób bardziej zaawansowanych. Ty musisz skupić się na poznawaniu poprawnej techniki ruchu na ścianie. Otrzymamy plan będzie bardziej skupiał się na technikach ruchu wspinaczkowego oraz na sile ogólnej.
To zależy. Jeśli twoim celem jest praca na siłą i sprawnością ogólną, jak najbardziej warto brać plan treningowy ode mnie. Wtedy nie będą układał ćwiczeń na ścianie, no chyba że w jeden z dni weekendowych, gdy nie masz sekcji. Poprowadzę zamiast tego trening siły ogólnej na siłowni, kalisteniczny lub przy użyciu TRX/kółek gimnastycznych.
Jeśli nie chcesz treningu siłowego, planowanie w sytuacji, gdy chodzisz na sekcję, będzie trudne. Nie będę wiedział co robisz na sekcji i jaka jest tego intensywność, żeby poprawnie i bezpiecznie zaplanować Ci pozostały trening. Jeśli jesteś osobą zaawansowaną, zapewne samemu będziesz wiedział, na ile możesz sobie pozwolić - wtedy spokojnie możemy razem współpracować. Jeśli jednak jesteś bardziej początkujący, sugeruję skupić się tylko na sekcji, a ze mną pracować nad siłą ogólną lub zrezygnować z sekcji i pracować nad całością tylko ze mną.
Oczywiście. Suplementy to mój konik, mogę zasugerować produkty, w które warto zainwestować. Możesz je nawet zamówić przez moją stronę www.witamini.pl, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że otrzymasz produkt odpowiedniej jakości. Jeśli natomiast chcesz pakietu maksymalnie dopasowanego pod Twoje potrzeby treningowe ORAZ zdrowotne, zachęcam do skorzystania z usług dietetyka, z którym współpracuję.
Nie. Oprócz treningów on-line możesz skorzystać z gotowych planów treningowych na siłę, moc lub wytrzymałość siłową. Znajdziesz je w sekcji Sklep. Poza tym prowadzę sekcje wspinaczkowe w bielskim Totemie, więc jeśli jesteś z okolic, serdecznie zapraszam.
Możesz się również umówić ze mną na sesje 1 do 1 lub 1 do 2, które będą miały miejsce w mojej prywatnej bulderowni w Pszczynie (w związku z tym, że głównym narzędziem jest tam Moonboard, Twój poziom wspinania to minimum 7a - 6.3).
Prowadzę również warsztaty i kursy skałkowe.
Tak, ale nie jest to moja główna działalność. Dobry trener musi się ciągle dokształcać, ciągle być na czasie pod kątem badań naukowych z jego dziedziny sportowej oraz orientować się w innych dziedzinach, mających wpływ na jego podopiecznych. Uważam że aby być dobrym w trenowaniu innych osób, nie można spędzać większości czasu w skałach, jak to wygląda w przypadku tradycyjnych szkół wspinaczki. Nie można również programować podopiecznym naprawdę indywidualnych treningów, jeśli większość czasu spędza się na wyjazdach.
Jeśli podopieczny jest zainteresowany bardziej holistycznym podejściem, współpracuję z dyplomowanym dietetykiem. Wspólnie z nim układamy plan suplementacji, natomiast dietetyk daje swoje zalecenia na podstawie celów treningowych (np. czy buldering, lina, czy wielowyciągowe, ale również poziom intensywności treningu) oraz badań krwi podopiecznego (nie jest to warunek konieczny, ale zalecany).
Dzięki temu podopieczny ma większą gwarancję osiągnięcia swoich celów.
Tak. W tym celu stworzyłem specjalny, dedykowany wspinaczom kurs: Wspinaczkowy trening mentalny. Znajdziesz go w menu u góry.
Trening mentalny można, ale nie trzeba, prowadzić pod okiem trenera/psychologa.
Najważniejsze to poznać narzędzia odpowiednie w Twojej sytuacji i stosować je regularnie. Dlatego właśnie powstał w.w. kurs.
W przypadku płatności subskrypcyjnych (Skalny Drwal i Skalny Mistrz) - nie. Płatności te wymagają podania numeru karty, więc są realizowane przez bezpiecznego operatora Stripe.
W przypadku płatności jednorazowych (Pakiety, produkty fizyczne, itp.) - tak.
Tak. Plan jest tworzony indywidualnie pod Twoje potrzeby i możliwości logistyczne.
Być może. Wszystko zależy od tego, co to za kontuzja. Czasami można trenować "wokół" kontuzji, np. przy problemach z troczkami zalecam moim podopiecznym skupić się na niewspinaczkowym treningu. Jeśli np. jesteś już jakiś czas po operacji ACL, niektóre elementy wspinaczkowe możesz już wdrażać, jeśli nie wiążą się one ze skręcaniem kolana lub spadaniem na nogi, ale być może nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wdrożyć chwytotablicę.

Masz inne pytania?

Napisz śmiało maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego!

tel. 519123638

Wolisz trenować sam?

Skorzystaj z gotowego rozwiązania!

Gotowy plan treningowy na siłę i moc

Przykładowa strona

Pakiet gotowych planów (promocyjna cena)

pakiet

Gotowy plan na wytrzymałość siłową

Plan na wytrzymałość