Bądźmy ze sobą szczerzy. Robię to dla Ciebie! Gdyby nie moi czytelnicy, nie byłby mnie tutaj, nie byłoby Wspinaczki po trzydziestce. Dziękuję!

Ta strona zawsze miała na celu dostarczanie czytelnikom ważnych i ciekawych treści treningowych i wspinaczkowych. Tak zawsze zostanie. Jednak niektórzy z Was pytali, dlaczego nie ma mnie na Patronite, czy innych portalach. Założyłem więc kiedyś konto na jednym z nich, ale nawet nie miałem ochoty go promować. To dla mnie dziwny pomysł. 🙂

Niezależnie jednak od moich odczuć, niektórzy z Was chcieliby mnie wesprzeć, dlatego też daję możliwość dołączenia do społeczności Wspinaczki po trzydziestce – Klubu Świadomego Treningu. Dla klubowiczów są cymesy! Bez mieszania we wszystko ludzi i firm, nie mających zielonego pojęcia o naszej pasji. 🙂

Wszystkie formy wsparcia w jednym miejscu

W prostych miesięcznym ratach gwarantujesz sobie dostęp do rewelacyjnych materiałów, które pomogą Ci trenować bezpiecznie i skutecznie, dzięki czemu szybko osiągniesz swoje wspinaczkowe i zdrowotne cele.

Kwota jest pobierana automatycznie poprzez PayPal, ale nie musisz posiadać tam środków. Możesz użyć karty płatniczej, PaPal jest tylko bezpiecznym pośrednikiem regularnych płatności.

Poziom I

-

PLN 14 per M-c

Poziom II

-

PLN 47 per M-c

Poziom III - Podopieczny

-

PLN 137 per M-c

Ilość kursów on-line 022
Wspinaczkowy trening mentalny
Żelazny szpon! Jak bezpiecznie wzmocnić siłę palców
KUP TERAZ KUP TERAZ KUP TERAZ