Testujemy aplikację do planowania treningu!


Opisując mój plan treningowy na 2016 rok wspominałem, że do jego stworzenia oraz śledzenia postępów korzystam z arkuszy excel. Postanowiłem porozglądać się trochę po odmętach internetów i poszukać czegoś, co mogłoby być zamiennikiem dotychczasowych narzędzi. Znalazłem dwie aplikacje webowe, które testuję, a które mają sporo dodatkowych funkcji, między inny można za ich pomocą stworzyć plan dla kogoś innego. I tutaj moja prośba:

Jeśli ktoś chce przetestować ze mną te appki i jednocześnie podnieść swój poziom wspinaczkowy (innej opcji nie przewiduję!), proszę o wysłanie do mnie maila z prośbą o dołączenie do testów. Ślijcie na: [email protected]

    Wymagania:

Staż wspinaczkowy: minimum 1 rok regularnej wspinaczki.

  1. Chęć trenowania oraz przetestowania appki (wprowadzanie danych dotyczących wykonanych treningów, grzebanie w niej, testowanie użyteczności).
  2. Dzielenie się przemyśleniami co do appki i treningu.
  3. Znajomość angielskiego na podstawowym poziomie (ćwiczenia są po polsku, ale same appki po angielsku).
  4. Wypełnienie ankiety dotyczącej wspinaczkowego doświadczenia, dostępu do ścianek/sprzętu, itp. (Bez danych osobowych. Potrzebne do ułożenia zindywidualizowanego planu).

Aplikacje są darmowe. Użytkownik otrzymuje linka, zakłada konto i trenuje. Są wersje na urządzenia mobilne (Android i iOS).

Jeśli chcesz spróbować spersonalizowanego planu wspinaczkowego, a przy okazji chcesz mi pomóc, pisz śmiało. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.